شرکت خدمات مسافرت هوایی و جهانگردی راگاسیر

منطقه تاریخی ری به علت موقعیت خاص جغرافیای، محل برخورد اندیشه ها و عقاید و باورهای گوناگون مذهبی بوده است، زیرا با قرار داشتن در مسیر جاده ابریشم که شرقی ترین تا غربی ترین نقطه جهان آن روزگار را به هم پیوند می داد، هر نوع دیانتی از این دیار گذر می کرد.

آثار پیدا شده از عهد قدیم در ری و نیز نوشته های مورخان گذشته نشان دهنده اعتقادات مزداپرستی و زرتشتی گری ساکنان منطقه و آداب و رسوم رایج در آنهاست، همچنین نشانه هایی از حضور یهودیان، مسیحیان و به احتمال نسطوریان در منطقه موجود است.

واژه ری به صورت (RAGHA ) در وندیداد، و (RAGA) در سنگ نبشته بیستون و به صورتهای مختلف در متون دیگر آمده است. از ری در کتاب عهد عتیق پادشاهان یاد شده و نیز نام ری در آثار یونانی و لاتین و سنگ نبشته های باستانی همچون کتیبه داریوش بزرگ بر جای مانده است.

شرکت خدمات مسافرت هوایی و جهانگردی راگاسیر با بیش از ۱۵ سال سابقه فعالیت در صنعت گردشگری و با در اختیار داشتن کادری مجرب در امور ذیل مشغول فعالیت و ارائه خدمات می باشد:

 ۱- تهیه بلیط هواپیما در کلیه مسیرهای داخلی و خارجی
راگاسیر

۲- رزرواسیون کلیه هتل های داخلی و خارجی

۳- انجام کلیه امور تشریفاتی و خدماتی سمینارها و همایشها

۴- انجام سرویس های دربستی و ترانسفر پرسنل ادارات و شرکتهای خصوصی و دولتی

۵- مجری تورهای گروهی و انفرادی داخلی و خارجی و طراحی تورهای خاص خانوادگی

۶- دارای تجربه در امور مدیریت و بهره برداری از اماکن و ابنیه مانند هتل ها، سالن های همایش، مراکز تفریحی و ورزشی دولتی و خصوصی

این شرکت آمادگی خود را جهت همکاری با کلیه شرکتها و سازمانهای خصوصی و دولتی اعلام می نماید.

 

 

راگا سیر