ما در اینجا در رابطه با رزرو ارزان و تخفیف اقامتگاه، خرید سوغاتی و … بحث نمی کنیم بلکهدر رابطه با روش های کم کردن هزینه ها به طور خلاقانه صحبت می کنیم تا سفری ارزان داشته باشیم.

 

استفاده از دوچرخه

مطمئنا دوچرخه ارزان تر،سالم تر ودارای موقعیت دیدن مناظربیشترنسبت به ماشین و اتوبوس دارد.

 

سفری ارزان

 

قبل از سفر به خوبی تحقیق کنید

قبل از سفر گزینه های مختلف را برای ذخیره کردن پولتان مورد بررسی قرار دهید. به طور مثال معمولا گالری و موزه ها برای ورودی یک روز رایگان و یا تخفیف دارمشخص می کنندکه از این طریق می توانید پول کمتری صرف کنید.

به جای رزرو هتل ها ی گران می توانید از اقامتگاه های محلی استفاده کنید و مواد غذایی را خودتان تهیه کنید. ازاین طریق می توانید در هزینه بسیار صرفه جویی کنید.
اگر در سفر جاده ای هستید سعی کنید آهسته رانندگی کنید تا سوخت کمتری استفاده شود و از این طریق صرفه جویی شود.

پیاده روی کنید

برای مسیرهای نزدیک به جای استفاده از مترو و تاکسی، پیاده بروید که هم ورزش کرده باشید و هم جاذبه های پنهان مسیرها را کشف کنید.

 

سفری ارزان

 

یک نقشه خرید کنید

امروزه به راحتی می توان تمام کارها را با تلفن های هوشمند انجام داد اما برای صرفه جویی در هزینه رومینگ  از استفاده تلفن همراه صرف نظر کنید.با خرید یک نقشه تمام مسیرها و مکان های دیدنی را بیابید.

برای خرید سوغاتی و یا حتی هدیه کریسمس به مغازه و بازارهای محلی که دارای صنایع دستی هستند سر بزنید.خرید هدیه و ایجاد هزینه،استرس زیادی به شما وارد می کند که از این طریق می توان رفع کرد.

 

سفری ارزان

 

در صورت نیاز به هرگونه مشاوره با مشاوران راگا سیر و صفحه تماس  با ما در ارتباط باشید.