بازی های آسیایی داخل سالن و هنرهای رزمی عشق آباد ۲۰۱۷ برای مردم آسیا و اقیانوسیه به عنوان یکی از هیجان انگیزترین و تاثیرگذارترین رویداد های ورزشی سال ۲۰۱۷ می باشد ، مردم آسیا  با شرکت در این رویداد معتبر از نمایندگان ملی خود حمایت نموده و ورزش های داخل سالن محبوب خود را در جدیدترین وپیشرفته ترین مجموعه ورزشی شهر عشق آباد یعنی “مجموعه ورزشی المپیک ”  می توانند دنبال نمایند.

این دوره از مسابقات آسیایی نسخه جدیدی از بازی های داخل سالن را ارائه خواهد داد که تماشاچیان را به تجربه سطح جدیدی از هیجان دعوت می کند. بازی های آسیایی داخل سالن و هنرهای رزمی ۲۰۱۷، باردیگر جوامع ورزشی و هواداران رشته های مختلف را از سرتاسر آسیا و حوزه اقیانوسیه، زیر پرچمی واحد که همگان را از طریق مسابقات ورزشی متحد می سازد، گرد هم می آورد. مسابقات آسیایی ترکمنستان به پشتوانه مشارکت ۶۱ کشور از آسیا و اقیانوسیه شور و هیجان را باردیگر به رگ های کشورهای منطقه باز می گرداند. پیرو تلاش های بی دریغ مقامات دولتی ترکمنستان در جهت رشد و شکوفایی فرهنگ ورزش به عنوان بخشی از اولویت های سیاست های کشور، عشق آباد، پایتخت تاریخی این کشور، برای اولین بار با شعار” سلامتی، الهام و دوستی “، میزبان این مسابقات خواهد بود. بازی های داخل سالن سال ۲۰۱۷ طیف گسترده ای از رشته های ورزشی سالنی مانند وزنه برداری، کشتی ، تکواندو و …. را به همراه شگفتی های فراوانی برای هواداران آن ها به نمایش خواهد گذاشت. همچنین بهترین موقعیت را برای ورزشکاران آسیایی فراهم می آورد تا مهارت های خود را در رقابت با رقبای آسیایی شان سنجیده و خود را برای مسابقات جهانی و رویارویی با رقبای بین المللی آماده سازند و در راستای بالابردن سطح ورزش آسیا نیز تلاش نمایند. این مسابقات برای هواداران مسابقات ورزشی نیز فرصتی طلایی خواهد بود تاعلاوه برشور، هیجان، ماجراجویی، تلاطم، وحدت،  بیشتر با فرهنگ و سنت های کشورهای آسیای مرکزی، در شهرعشق آباد آشنا شوند.

نقشه بازی های آسیایی داخل سالن و هنرهای رزمی عشق آباد

رشته های ورزشی بازی های آسیایی داخل سالن و هنرهای رزمی عشق آباد:

در این دوره از مسابقات ۲۱ رشته ورزشی گنجانده شده که ۱۹ رشته از آن ها در طول سال های اخیر به طور سنتی در این رقابت ها حضور داشته اند و با اضافه شدن کشتی سنتی کشور ترکمنستان به نام “گورش ” و “پرش با اسب ” ورزشکارن در سال ۲۰۱۷ به رقابت در ۲۱ رشته ورزشی به شرح ذیل خواهند پرداخت:

✔️شطرنج
✔️فوتسال
✔️تنیس
✔️سامبو
✔️بولینگ
✔️دوچرخه سواری
✔️شنا
✔️بسکتبال
✔️وزنه برداری
✔️رقص ورزشی
✔️کیک بوکسینگ
✔️کشتی
✔️بیلیارد
✔️موای
✔️کوراش
✔️جوجیتسو
✔️تکواندو
✔️پرش با اسب
✔️کشتی سنتی ترکمنستان
✔️دو و میدانی
✔️کشتی کمربند

بازی های آسیایی داخل سالن و هنرهای رزمی عشق آباد

مجموعه ورزشی المپیک عشق آباد:

زیر بناهای این مجموعه در اطراف استادیوم المپیک فعلی در مرکزی ترین ناحیه شهر، شکل گرفته است. موقعیت مکانی آن سهولت دسترسی به این مجموعه را تضمین می نماید. این مجموعه ورزشی، تنها به منظور ارائه خدمات به عنوان استادیوم ورزشی طراحی نشده است، بلکه یکی از مهمترین اهداف آن ارائه خدمات و امکانات درجه یک به تماشاچیان و بازدیدکنندگان است و همچنین سطح بالایی اززیر ساخت های اطلاع رسانی را نیز داراست که در منطقه و احتمالا در جهان بی همتا است. معتبرترین موسسات آموزشی کشور ترکمنستان نظیر موسسه مدیریت و اقتصاد ترکمنستان، نهاد فرهنگی کشور، آکادمی خدمات مرزی و موسسه ملی ورزش و گردشگری در نزدیکی این مجموعه ورزشی واقع هستند. این مسئله امکان استفاده زیربناهای تازه تأسیس را برای موارد آموزشی و تمرینی در آینده فراهم می آورد.

نقشه بازی های آسیایی داخل سالن و هنرهای رزمی عشق آباد

جاذبه های فرهنگی کشور ترکمنستان:

فرهنگ ترکمنستان، فرهنگی غنی به پشتوانه تاریخی چند هزار ساله است. هنر ملی این سرزمین از طریق خلاقیت مردم و پشتکارصنعت کارانی همچون جواهرسازان، سفالگران، آهنگران، بافندگان، ساختمان سازان و نجاران در طول سال های متمادی رشد فراوانی داشته است. فرهنگ حال حاظر این کشور مانند فرشی رنگین، از الگو های خلاقیت ملی و الهام و تخیل بافته شده و ترکیبی از میراث های غنی تاریخی، ادبیاتی، موسیقی و هنری آن است.

شهر عشق آباد:

عشق آباد پایتخت کشور ترکمنستان و بزرگترین مرکز اجرایی، سیاسی، حمل و نقل، تجاری، علمی و فرهنگی کشور است. نام شهر از کلمه عشق گرفته شده و آباد به معنی شهر است. شهر عشق آباد با داشتن ساختمان های فراوانی که از سنگ مرمر سفید ساخته شده اند، یکی از زیبا ترین و محبوب ترین شهرهای جهان به شمار می آید. نام این شهر چندین بار در کتاب رکوردهای گینس ثبت شده است. اول به عنوان شهری که بیشترین ساختمان ساخته شده با سنگ مرمر را دارد و دیگر رکورد های آن برای بلندترین میله پرچم (۱۳۳ متر)، بزرگترین چرخ و فلک، بزرگترین مجموعه فواره به نام “اوکوزخان و پسران” و بزرگترین بنای یابود به شکل ستاره با نام “ستاره اکوزخان” واقع در برج تلوزیونی شهر.

نقشه محل برگزاری :

نقشه بازی های آسیایی داخل سالن و هنرهای رزمی عشق آباد

  • مجتمع ورزشی باشگاه المپیک عشق آباد ، ترکمنستان  
  • ۲۶ شهریور-۰۵ مهر ۱۳۹۶  

 

✔️خدمات قابل ارائه راگاسیر برای شرکت دربازی های آسیایی داخل سالن و هنرهای رزمی عشق آباد

ما تلاش می کنیم حضور دربازی های آسیایی داخل سالن و هنرهای رزمی عشق آباد را به تجربه ای فوق العاده برای شما تبدیل نماییم. اگر قصد شرکت در نمایشگاه  را دارید، با همکاران ما در راگاسیر تماس بگیرید.