نمایی کلی از نمایشگاه محصولات آرایشی و بهداشتی دوحه

نمایشگاه محصولات آرایشی و بهداشتی دوحه بهترین مکان برای برقراری ارتباطات تجاری و تعامل مستقیم میان عرضه کنندگان و مصرف کنندگان نهایی است که هر ساله فعالین حرفه ای حوزه تجارت ومتخصصین محصولات آرایشی و بهداشتی را به صورت حرفه ای گرد هم می آورد تا به بحث و گفتگو درباره برنامه های تجاری و مشارکت های بالقوه بپردازند.با توجه به رشد مداوم محصولات و صنعت زیبایی در خاورمیانه و همچنین رشد اقتصادی توقف ناپذیر قطر باید فرصتی برابر برای برند های بین المللی و محلی فراهم شود تا با استفاده از آن برند های بین المللی نیازهای بازار قطر را تامین نموده و برند های محلی محصولات و خدمات جدید خود را برای عموم به نمایش درآورند. نمایشگاه محصولات آرایشی و بهداشتی دوحه بزرگترین و معتبر ترین شرکت های بین المللی فعال در این حوزه را که در بزرگترین مراکز خرید و هایپر مارکت ها شکوفا گشته اند را گرد هم خواهد آورد و راهی را برای تبلیغات فروشگاه های مواد بهداشتی و دارویی که به جذب برند های نو ظهور و تشویق آنان به فروش کالاهایشان با قیمتی پایین تر می پردازند، در اختیار قرار خواهد داد.

نمایشگاه محصولات آرایشی و بهداشتی دوحه

مشارکت کنندگان نمایشگاه محصولات آرایشی و بهداشتی دوحه ۲۰۱۷ :

محصولات آرایشی ، بهداشتی و عطر:

مراکز تجاری بزرگ
فروشگاه های تخصصی
فروشگاه های زنجیره ای
توزیع کنندگان
مدارس و مراکز زیبایی
نمایندگان
خرده فروشان

مراکز زیبایی و اسپا:

پاک کننده های مورد مصرف در اسپا
متخصصین زیبایی
مراکز تجاری بزرگ
اعضای این صنعت
هتل ها و باشگاه ورزشی مجهز به سونا و استخر
کلاب های بدنسازی و تناسب اندام
مراکزو کلینیک های لاغری و کاهش وزن

محصولات طبیعی:

مراکز تجاری بزرگ
باشگاه ورزشی مجهز به سونا و استخر
توزیع کنندگان
نمایندگان
خرده فروشان

مو و ناخن:

سالن های زیبایی
مراکز تجاری بزرگ
داروخانه ها و عرضه کنندگان محصولات بهداشتی
توزیع کنندگان
نمایندگان
خرده فروشان

نمایشگاه محصولات آرایشی و بهداشتی دوحه

دلیل شرکت در نمایشگاه محصولات آرایشی و بهداشتی دوحه چیست؟

-حضور بزرگترین و معتبر ترین شرکت های بین المللی فعال در این حوزه را که در بزرگترین مراکز خرید و هایپر مارکت ها شکوفا گشته اند و راهی برای تبلیغات فروشگاه های مواد بهداشتی و دارویی که به جذب برند های نو ظهور و تشویق آنان به فروش کالاهایشان با قیمتی پایین تر می پردازند.
-حضور تعداد قابل توجه شرکت های تولید کننده محلی در مقابل مشارکت کنندگان بین المللی که به ترویج رقابتی سالم در میان مصرف کنندگان و مشتریان چند ملیتی منطقه می انجامد.
-افزایش مهاجرین این منطقه همراه با تقاضای برخواسته از نسل جوان به رشد و افزایش فروش می انجامد.
-اطلاع رسانی به دلیل افزایش محبوبیت اینترنت و شبکه های اجتماعی آسان تر می گردد که برقراری ارتباط مستقیم و شخصی را با بازار را برای برند ها آسان می سازد.

نمایشگاه محصولات آرایشی و بهداشتی دوحه

داده ها و تحلیل بازار:

پیش بینی می شود که خاورمیانه و آفریقا دومین بازار محصولات زیبایی در دنیا خواهند بود.
شرکت تجاری Euromonitor پیش بینی می کند که ارزش بازار محصولات آرایشی و بهداشتی در ناحیه خاورمیانه و آفریقا با رشد سالانه برابر ۴.۲۵ درصد در سال ۲۰۱۸ به اررزشی بالغ بر ۳۰ میلیارد دلار خواهد رسید.
یافته های این صنعت نشانگر آن است که میزان هزینه به ازای خرید لوازم آرایشی و بهداشتی برای هر فرد در خاورمیانه و کشورهای حوزه خلیج فارس حدودا ۳۳۴ دلار است.
تنها در قطر ۱۰۰۰ فروشگاه لوازم آرایشی و بهداشتی وجود دارد ، موقعیت استراتژیک قطر در میان کشور های خلیج فارس آن را به محور اصلی سرمایه گذاری در تولید و ساخت محصولات آرایشی و بهداشتی تبدیل می نماید.
بازار سلامت و رفاه قطر در دومین جایگاه تحت تسلط بازار لوازم آرایشی و بهداشتی ، عطر ، سالن های زیبای و باشگاه ورزشی مجهز به سونا و استخر قرار دارد.
صنعت لوازم آرایشی و بهداشتی در قطر رشد قابل توجهی را به دلیل قدرت خرید بالای ساکنین و در اختیار بودن طیف وسیع و متنوعی از کالا ها که متناسب با قدرت خرید و سلیقه مردم هستند ،به ثبت رسانده است .
در سال ۲۰۱۷ انتظار می رود بازار عطر و لوازم آرایشی و بهداشتی در قطر به ارزشی بالغ بر ۳۲۲۲۶ میلیون دلار برسد.

 

نقشه محل برگزاری نمایشگاه:

نمایشگاه محصولات آرایشی و بهداشتی دوحه

  • مرکز همایش و نمایشگاه دوحه (DECC) 
  •  ۲۹-۲۷ مهر ۱۳۹۶

 

✔️خدمات قابل ارائه راگاسیر برای شرکت درنمایشگاه محصولات آرایشی و بهداشتی دوحه :

ما تلاش می کنیم حضور درنمایشگاه محصولات آرایشی و بهداشتی دوحه را به تجربه ای فوق العاده برای شما تبدیل نماییم. اگر قصد شرکت در نمایشگاه  را دارید، با همکاران ما در راگاسیر تماس بگیرید.